Wynajem limuzyn, samochody do ślubu

Czy wybraliście już samochód do ślubu? Myślicie o eleganckiej i długiej limuzynie na wynajem by choć  przez chwilę poczuć się jak gwiazda filmowa i skupić na sobie uwagę przypadkowych przechodniów?

limuzyna warszawa

Ekskluzywna limuzyna Excalibur do wynajęcia na każdą okazję.

A może jesteście fanami komedii kryminalnej „Vabank” i pragniecie przenieść się choć na moment w lata trzydzieste…? Warto dokładnie przemyśleć jakie auto do ślubu upamiętni ten wzniosły moment w Waszym życiu.

Zadzwoń i zarezerwuj wymarzoną limuzynę
603 169 763
662 457 190

Wybór limuzyny na wynajem czy innego ciekawego samochodu, który zawiezie Was na ceremonię ślubną i wesele, nie jest tak prosty  jakby się mogło wydawać.. Wiele par decyzje pozostawia na ostatnią chwilę, ponieważ ogrom przygotowań ślubnych zupełnie je pochłania. Niekiedy bywa już za późno na wynajem stylowego, zabytkowego samochodu czy limuzyny.

Często sytuacje ratuje znajomy czy ktoś z rodziny, który posiada ładnie prezentujący się samochód. Jednak, aby oszczędzić sobie dodatkowych stresów, mniej więcej trzy miesiące przed ślubem należy zacząć przeglądanie oferty firm wynajmujących samochody do ślubu.

Na rynku liczba firm wynajmujących auto do ślubu jest dość spora, a ich oferta bardzo różnorodna.. Od długich, luksusowych limuzyn (Lincoln, Excalibur Cabriolet, Chrysler Concorde) poprzez samochody zabytkowe , retro (Buick  rocznik 1933, Triumph Renown 1954, Austin Princess, Excalibur), po sportowe samochody i bryczki konne.

Decyzja należy do Was. Można kierować się osobistymi sympatiami i wybrać piękną białą limuzynę Lincoln ,Chrysler Concorde  czy limuzynę w starym stylu jak Excalibur i to w wydaniu Cabriolet! Wielkość i długość samochodów do wyboru. Otwarty dach w tak  ciekawym aucie z pewnością pozostawi nie zapomniane  wrażenia zarówno na samej Parze Młodych , jak i osobach towarzyszących. Pamiątkowe  fotografie utrwalą te chwile na mnóstwo lat.

Można też kierować się innym stylem. Zabytkowy, majestatyczny BUICK  1933 z czasów Ala Capone ze skórzana tapicerką w kolorze kości słoniowej  lub piękny angielski samochód  TRIUMPH RENOWM 1954 Saloon.

limuzyny do wynajęcia warszawa

Zabytkowy BUICK na wynajem

Styl  i piękno angielskich samochodów, ich królewski rodowód znany jest na całym świecie. Zabytkowe samochody  do ślubu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Par Młodych, dlatego warto wcześniej zarezerwować termin i podpisać umowę z firmą świadczącą takie usługi.

Jeśli zaplanowaliście wesele z motywem przewodnim, to samochód również powinien do niego nawiązywać, czy to w dekoracji, czy rodzaju pojazdu. Harmonijna całość tworzy Młoda Para, która w samym stroju ma np. czerwone elementy, a samochód jest w tym samym kolorze lub przystrojony jest czerwonymi kwiatami.

Każdej Młodej Parze, która zechce podjechać przed kościół lub Urząd Stanu Cywilnego razem ze swoimi gośćmi, proponujemy wybór limuzyn  ślubnych przedłużanych, kilkunastosobowych. Nie pomieszczą wprawdzie wszystkich zaproszonych , ale najbliższą rodzinę z  pewnością tak.

Oferty firm wynajmujących auta do ślubu zwykle zawierają również usługę kierowcy. Wolą nie powierzać zabytkowego samochodu niedoświadczonym i w dodatku podekscytowanym narzeczonym. Można jednak zrezygnować z tej usługi za dodatkowa opłatą i umówić się wcześniej na jazdę próbną ślubnym.

Zadzwoń i zarezerwuj wymarzone auto do ślubu
603 169 763
662 457 190