Triumph Renown 1954

retro samochód do ślubu

Triumph Renown 1954

per-hour-rate
Per Hour Rate
od 200 PLN / Hour
per-day-rate
Per Day Rate
od 1000 PLN / Day
per-hour-rate
Airport Transfer
od 500 PLN *
4 pasażerów
Skórzana tapicerka
100% oryginalnych części
Book Now
Limousine BookingO SAMOCHODZIE TRIUMPH '52

Wyjątkowy, zabytkowy samochód TRIUMPH RENOWN 1952 do wynajęcia na śluby i inne specjalne uroczystości. Jest to jeden z nielicznych oryginalnych, odrestaurowanych egzemplarzy na świecie! W chwili obecnej pozostało ich około 187.
Rzadkośc występowania tego modelu powoduje, iż jest to samochód bardzo poszukiwany zarówno przez samych kolekcjonerów , jak i wszelkiego rodzaju uroczystości czy wydarzenia w stylu lat międzywojennych.
Forma i kształty tego zabytkowego samochodu to kwintesencja i smak aut z ich najlepszego i chyba najładniejszego okresu, gdzie kształt, wyglad i niepowtrzalnosc liczyły sie ponad wszystko , przez co dodawały prestizu samemu właścicielowi.
W czasach gdy był produkowany, samochód ten uchodził za auto luksusowe, dla ludzi z klasy wyższej, a swoim designem zdecydowanie górował na tle konkurencji.
Pieknie zaprojektowanie wnętrze oferuje sporą ilosc miejsca i daje poczucie jasnosci i przestrzeni.
Kolorystyka materiałów w idealny sposób nawiazuje do zestawiennia całego samochodu i powoduje , iz staje sie on piekną , gustowną całością. w której bedzie podróżowało się wyjatkowo , a wspomnienia tych chcil beda nam towarzyszyły zapewne przez wiele lat.
Wszelkie kwestie dodatkowe związane z autem ustalamy już indywidualnie. Jesteśmy oczywiście otwarci na różnego rodzaju sugestie czy wskazania. Chętnie także dzielimy się swoimi doświadczeniami i poradami, a mamy ich już sporo w naszej 25-cio letniej działalności w tej branży!

CECHY ZABYTKOWEGO TRIUMPHA
  • Egzemplarz oryginalny
  • W pełni odrestaurowany
  • Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju
  • Gustowna kolorystyka
  • Przestronne wnętrze