Excalibur

Excalibur

per-hour-rate
Per Hour Rate
od 200 / Hour Stawka za godzinę
per-day-rate
Per Day Rate
od 1000 / Day Stawka za dzień
per-hour-rate
Airport Transfer
od 1000 Transfer z lotniska
Luksusowe, skórzane wnętrze
Niezapomniane wrażenia
Book Now
Limousine BookingOPIS SAMOCHODU

Excalibur to synonim limuzyny w niestandardowym stylu. Ta limuzyna , która daje poczucie nieszablonowości i luksusu zarazem. Bardzo wygodne wnętrze daje wiele możliwości podróżowania.
Te piekne i ważne chwile życia warto uczcić lampką szampana , który znajduje się na wyposażeniu samochodu.
Do dyspozycji Panstwa posiadamy limuzyny o różnych długościach rozstawu osi. Jeżeli pragniemy podróżować bardziej kameralnie, w wąskim gronie przyjaciół i bliskich nam osób, polecamy Excalibura krótszego z siedzeniami ustawionymi vis a vis siebie.

Excalibur dłuższy, na większa ilość osób, to alternatywa dla chcących podróżować w szerszym kręgu znajomych i bliskich nam osób. Piękna skóra, stylowa zabudowa wnętrza uprzyjemni zapewne czas spędzony w aucie. Dodatkową, unikalną opcja dostępną w naszych limuzynach jest możliwość całkowitego otwarcia dachu! Długa limuzyna Excalibur z otwieranym dachem typu cabrio, to nie lada gratka i przyjemność podróży w letnie, ciepłe i słoneczne dni. To także niezapomniana pamiątka w postaci zdjęć przy lub w takim samochodzie z najbliższymi osobami.
Takie miłe momenty naszego życia uwiecznione na fotografiach będą wspaniałą pamiątką na lata i doskonałym prezentem dla osób z naszego otoczenia.

Do wyboru Excalibur o długości 8 metrów i 10 metrów.
Wszystkie kwestie dodatkowe dotyczące limuzyn Excalibur ustalamy indywidualnie, jesteśmy także otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Zapraszamy do kontaktu

CECHY LIMUZYNY
  • Bogate wnętrze
  • Lampka szampana na wyposażeniu