Buick 1933

limuzyna buick wynajem

Buick 1933

per-hour-rate
Per Hour Rate
200 PLN / Hour
per-day-rate
Per Day Rate
1000 PLN / Day
4 siedzenia
Skórzana tapicerka
100% oryginalne części
Niezapomniany klimat
Book Now
Limousine BookingOPIS SAMOCHODU

Proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju auta retro do ślubu i nie tylko.  Są to auta rzadkie, uosobienie dobrego stylu i smaku, niepowtarzalne i po prostu klasycznie piękne. Nasze zabytkowe samochody do ślubu są odrestaurowane na  najwyższym poziomie. Mają skórzaną tapicerkę, kolory tych  zabytkowych samochodów zostały utrzymane w oryginalnej tonacji,  a chromy lśnią nowością.

Osobiście doglądaliśmy każdego etapu prac renowatorskich, powierzając nasz  zabytkowy pojazd  fachowcom, pasjonatom w dziedzinie restauracji i odnowy zabytkowych aut. Część prac wykonywalismy  samodzielnie, przez co efekty końcowe są jeszcze doskonalsze.

Wiadomo  nie od dziś, że stary, zabytkowy samochód wymaga więcej… czas robi swoje. Niewątpliwie warto było. Historia drzemiąca  gdzieś w zakamarkach takiego starego  samochodu nadaje mu cech tajemniczości i estymy zarazem. Ten czas zamknięty w  aucie przenosi nas w inny wymiar. Może dlatego Wasz ślub będzie własnie tym wyjątkowym  wydarzeniem,  magia, która pozostanie na zawsze w pamięci i na  fotografiach…  A ten stary , zabytkowy  samochód też będzie  tam z Wami.

Ten zabytkowy samochód to styl aut z szalonych czasów lat 30-tych. W Ameryce to okres prohibicji i rządy Al Capone’a.
Nasze stare auto zapewne było świadkiem wielu ciekawych wydarzeń tamtego okresu, szczególnie że pochodzi z samego Nowego Jorku.
Pierwotnie należał do bogatego przemysłowca , który jeździł nim wystawnie kilka lat, potem auto służyło dzielnie oficerowi wojsk amerykańskich.
Zasłużoną „drugą młodość”, a może „emeryturę” po latach dostał tu w Polsce, dokąd przybył po dalekiej podróży morskiej.
Teraz dzielnie pracuje i ukazuje swa nieprzecietną urodę w stylu lat 30-tych, wzbudzajac podziw i uznanie wielu osób, zarówno tego starszego jak i młodszego pokolenia.
Takie zabytkowe auto to rzadkość i niepowtarzalny klimat. Wasz ślub może być wyjątkowy i bądźcie pewni, że zasługujecie na to!
Wszelkie kwestie dodatkowe związane z samochodem ustalamy indywidualnie, zapraszamy.

  • Dojazd z klasą
  • Samochód na ślub
  • Sesja zdjęciowa
  • Transfer na lotnisko
  • Obsługa kierowcy