Buick 1933

  • limuzyny warszawa

Proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju auta retro do ślubu i nie tylko.  Są to auta rzadkie, uosobienie dobrego stylu i smaku, niepowtarzalne i po prostu klasycznie piękne. Nasze zabytkowe samochody do ślubu są odrestaurowane na  najwyższym poziomie. Mają skórzaną tapicerkę, kolory tych  zabytkowych samochodów zostały utrzymane w oryginalnej tonacji,  a chromy lśnią nowością.

Osobiście doglądaliśmy każdego etapu prac renowatorskich, powierzając nasz  zabytkowy pojazd  fachowcom, pasjonatom w dziedzinie restauracji i odnowy zabytkowych aut. Część prac wykonywalismy  samodzielnie, przez co efekty końcowe są jeszcze doskonalsze.

Wiadomo  nie od dziś, że stary, zabytkowy samochód wymaga więcej… czas robi swoje. Niewątpliwie warto było. Historia drzemiąca  gdzieś w zakamarkach takiego starego  samochodu nadaje mu cech tajemniczości i estymy zarazem. Ten czas zamknięty w  aucie przenosi nas w inny wymiar. Może dlatego Wasz ślub będzie własnie tym wyjątkowym  wydarzeniem,  magia, która pozostanie na zawsze w pamięci i na  fotografiach…  A ten stary , zabytkowy  samochód też będzie  tam z Wami.

Zadzwoń i zarezerwuj już dziś!
603 169 763